Наша фірма має в своєму розпорядженні комплекс обладнання для тонкого помелу різних матеріалів мінерального і хімічного походження, а також їх класифікації по крупності з отриманням високочистих тонкодисперсних порошків матеріалів що подрібнюються.

Для тонкого помелу нами використовуються кульові млини з керамічної футеровкою і керамічними тілами, що дозволяє отримати чистий матеріал, який не забруднюється в процесі помелу.

Класифікація тонкодисперсних сухих матеріалів здійснюється на повітряно-динамічної установці. Сепарація продуктів на фракції відбувається в повітряному потоці, поділ часток відбувається відповідно до їхніх здатностей до зниження заданої швидкості в результаті взаємодії з аеродинамічний потоком.

Сьогодні ми можемо виконати наступні види робіт:

  • Чистий тонкий помел матеріалів з початковим розміром частинок 0,1-2 мм;
  • Класифікація тонкодисперсних сухих матеріалів по крупності розділенних від 5 мкм до 200 мкм;

Ми зацікавлені в тривалому співробітництві з суб’єктами підприємницької діяльності та пропонуємо потенційним замовникам оцінити всі переваги в переробці матеріалу на наших потужностях.

Таким чином, постійний кількісний зріст і сфера нашої активності вимагають від нас аналізу напрямків прогресивного розвитку.

Вартість послуги

НайменуванняЦіна
Помел матеріалівДоговірна

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами